Остеосинтез кісток

Послуги нашої кліники

Протезування голівки променевої кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому голівки променевої кістки виконується розріз 8-10см.  Фрагменти голівки видаляються та заміщуються протезом. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому с\3 обох кісток передпліччя

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці середньої третини передпліччя виконується 2 розрізи по 12-15см. Фрагменти променевої та плечової кісток переміщуються для відновлення анатомічної форми та фіксуються пластинами та гвинтами. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому голівки променевої кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому голівки променевої кістки виконується розріз 8-10см.  Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються гвинтами або пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому дистального метаепіфізу променевої кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. По долонній поверхні нижньої третини передпліччя виконується розріз довжиною 8-10см. Фрагменти променевої кістки переміщуються для відновлення суглобової поверхні та анатомічної форми, фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому ліктевого відростку по Веберу

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці ліктевого суглобу виконується розріз 10-12см.  Ліктевий відросток переміщуються для відновлення анатомічної форми та фіксуються відрізками двох шпиць та дротяним серкляжем. Рана пошарово ушивається

Синтез перелому ліктевого та вінцевого відростків

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці ліктевого суглобу виконується два розрізи: 5-6см по долонній поверхні та 10-12см по тильній поверхні.  Фрагменти ліктевого та вінцевого відростків переміщуються для відновлення анатомічної форми та фіксуються пластинами та гвинтами. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому с\3 плечової кістки

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці середньої третини плечової кістки виконується розріз 18-20см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

12-B3_Bridge-3a_540

Синтез перелому дистального метаепіфізу плечової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці ліктевого суглобу виконується розріз 18-20см та тимчасово відділяється ліктевий відросток (який потім фіксується по Веберу).  Фрагменти плечової кістки переміщуються для відновлення анатомічної форми та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому с\3 плечової кістки інтрамедулярним блокуючим стержнем

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці плечового суглобу виконується розрізи 3-5см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються стержнем, що заводиться в канал кістки та блокується з окремих розрізів по 1-2см. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому хірургічної шийки плечової кістки

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці плечового суглобу виконується розріз 8-10см та нижче ділянки перелому 4-6см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рани пошарово ушиваються.

Пошкодження акроміально-ключичного зчленування

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці акроміального кінця ключиці виконується розріз 5-7см. Акроміальний кінець ключиці низводиться до свого анатомічного положення та фіксується конструкцією ”Hook plate”. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому ключиці відкрито

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці перелому виконується розріз 10-12см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми ключиці та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому ключиці закрито

Операція виконується, переважно, під загальним знечуленням. В ділянці грудинного кінця ключиці виконується розріз 2см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми ключиці та фіксуються стержнем, що заводиться в канал. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому кісток кисті

Операція може виконуватись під місцевим, провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому виконується розріз 4-8см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми  кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

1

Синтез перелому кісток стопи

Операція може виконуватись під місцевим, провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому виконується розріз 4-8см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми  кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому п’яткових кісток

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. По зовнішній поверхні стопи виконується L-подібний розріз 10-12см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми п’яткової  кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому надколінка по Веберу

Операція може виконуватись під провідниковим та загальним знечуленням. В ділянці надколінка виконується розріз 8-10см. Фрагменти надколінка переміщуються для відновлення анатомічної форми та фіксуються відрізками спиць та дротяним серкляжем. Рана пошарово ушивається

33_P90_i460L_C11_patella

Протезування кульшового суглобу

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці кульшового суглобу виконується розріз 15-18см.  Фрагменти голівки та шийки стегнової кістки видаляються та заміщуються протезом – такий протез називається «однополюсним», якщо додатково встановлюється чашка протезу – такий протез називається «тотальним». Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому н\3 стегнової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці нижньої третини стегнової кістки виконується розрізи 12-15см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами(з окремих розрізів по 1-2см). Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому с\3 стегнової кістки закрито

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини стегна виконується розрізи 5-7см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються стержнем, що заводиться в канал кістки та блокується з окремих розрізів по 1-2см. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому с\3 стегнової кістки закрито

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини стегна виконується розрізи 5-7см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються стержнем, що заводиться в канал кістки та блокується з окремих розрізів по 1-2см. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому шийки стегнової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини стегна виконується розріз 6-8см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються канюльованими гвинтами або пластиною та гвинтами типу DHS. Рана пошарово ушивається.

Синтез черезвертлюгового перелому стегнової кістки закрито

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини стегна виконується три розріз 2-6см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються стержнем типу PFNA, що заводиться в канал кістки. Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому в\3 в\гомілкової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини великогомілкової кістки виконується розрізи 10-12см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами(з окремих розрізів по 1-2см). Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому внутрішньої кісточки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому зовнішньої кісточки виконується розрізи 4-6см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому зовнішньої кісточки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці перелому зовнішньої кісточки виконується розрізи 10-15см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому н\3 в\гомілкової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці нижньої третини великогомілкової кістки виконується розрізи 8-10см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами (з окремих розрізів по 1-2см). Рани пошарово ушиваються.

Синтез перелому с\3 в\гомілкової кістки

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці середньої третини великогомілкової кістки виконується розрізи 25-30см. Фрагменти переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються пластиною та гвинтами. Рана пошарово ушивається.

Синтез перелому с\3 в\гомілкової кістки закрито

Операція може виконуватись під провідниковим або загальним знечуленням. В ділянці верхньої третини гомілки виконується розрізи 5-7см. Фрагменти закрито, під рентген-контролем, переміщуються для відновлення анатомічної форми кістки та фіксуються стержнем, що заводиться в канал кістки та блокується з окремих розрізів по 1-2см. Рани пошарово ушиваються.

Оперативні втручання які проводять в нашій клініці

Передові методи сучасної медицини

Хочете записатися на прийом?

Дзвоніть по номеру (+38) 0952350700 або заповніть форму на прийом до лікаря ...