Наші послуги

Послуги нашої кліники

Лікарі ортопеди-травматологи

Послуги лікаря травматолога в клініці

Послуги лікаря травматолога в Міжнародному Центрі Ортопедії та Травматології – це своєчасна і ефективна медична допомога. Ми гарантуємо високу якість лікування і забезпечуємо кращий сервіс для пацієнтів будь-якого віку.
Травми, отримані в виробництві або в побуті, при заняттях спортом або під час відпочинку, вимагають своєчасного звернення до профільних фахівців. Тільки лікар може оцінити ступінь тяжкості ушкодження і пов’язані з ним ризики, надати кваліфіковану медичну допомогу і знизити ймовірність розвитку ускладнень. Чим раніше пацієнт звернеться до фахівця, тим більше шансів на благополучне і швидке одужання.
На прийом до лікаря ортопед-травматолога необхідно записуватися при виявленні:

  • больових відчуттів в місці травми;
    порушення функцій кінцівок;
  • зміни нормальної конфігурації потерпілого ділянки – ран, припухлості, гематом;
  • хрускотом при русі в місці пошкодження;
  • порушень чутливості в області травми.

Досвідчені фахівці клініки забезпечують кваліфіковану медичну допомогу при ударах, переломах, гематомах, пошкодженнях зв’язок і сухожиль, вивихах.

Переваги звернення до лікарів травматологів нашої клініки

Послуги лікаря травматолога в клініці

Фахівці Клініки проведуть комплексне обстеження стану опорно-рухового апарату – починаючи від опитування пацієнта і лікарського огляду, закінчуючи всіма видами променевої діагностики (рентген, УЗД, КТ і МРТ). Це забезпечить максимально точне виявлення патології та призначення коректної тактики лікування. Наявність власного сучасного устаткування дозволяє якісно обстежити кісткову і м’язову тканину, сухожилля, зв’язковий апарат і хрящі. Для проведення хірургічного втручання у нас є операційний блок з необхідним оснащенням.

Хочете записатися на прийом?

Дзвоніть по номеру (+38) 0952350700 або заповніть форму на прийом до лікаря ...